Groepen

Ons team

Groep

Leerkracht(en)

Werkdagen

Groep 1/2 A

Marianne Gerritsen

Maandag t/m vrijdag

Groep 1/2 B

Lidy Vons

Daniëlle Stolk

Maandag, dinsdag en vrijdag

Woensdag en donderdag

Groep 1/2 C

Mirjam Beekenkamp

Marianne v.d. Vlies

Maandag, dinsdag en woensdag

Donderdag en vrijdag

Groep 1/2 D

Inge van Breugel

Esther Vonk

Pascale Gruijs

Maandag en dinsdag

Maandag en dinsdag (vervanging)

Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 3 A

Martine Rombouts

Karin Mathôt

Maandag

Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 3 B

Daniëlle Stolk

Josephine Smeets

Maandag, dinsdag en vrijdag

Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 4 A

Laura Maass

Anna-Ruth Coenraad

Maandag, dinsdag en woensdag

Maandag, donderdag en vrijdag

Groep 4 B

Ties Brunt

Zoë Driessen

Carlien van Soest

Maandag t/m vrijdag

Maandag en dinsdag (vervanging)

Woensdag, donderdag en vrijdag (vervanging)

Groep 5 A

René Prins

Maandag t/m vrijdag

Groep 5 B

Daan van Diemen

Maandag t/m vrijdag

Groep 6 A

Pauline Schenkel

Paula den Broeder

Maandag, dinsdag en woensdag

Donderdag en vrijdag

Groep 6 B

Guillian de Zwart

Pascalle Bos

Frank van der Bas

Maandag, dinsdag en woensdag

Donderdag en vrijdag

Donderdag en vrijdag (vervanging)

Groep 6 C

Lilian Hooijmans

Marjan Koppens

Maandag en dinsdag

Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 7 A

Ria van Duijn

Annemarie Sipman

Maandag, dinsdag en woensdag

Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 7 B

Ilonka Wessels

Maandag t/m vrijdag

Groep 8 A

Jolanda van Nus

Yvonne Boersma

Maandag, dinsdag en woensdag

Woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 8 B

Karin Schoenmaker

Maandag t/m vrijdag

Plusvoorziening + coaching levelwerk

Tamara Catsburg

Dinsdag, woensdag en donderdag

 

Overige functies

Naam

Werkdagen

Directeur

Annette Mulder

Maandag t/m vrijdag

Adjunct-directeur

Petra Gommers

Dinsdag, donderdag en vrijdag

Intern begeleider

Gertruud Sieben

Dinsdag, woensdag om de week en donderdag

Intern begeleider

Ada Schaap

Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Intern begeleider

Annemiek Vrins

Maandag en dinsdag

Remedial Teacher

Paula den Broeder

 

Onderwijsassistent

Miranda de Raad

 

Gymleerkracht

Maaike Sonneville

Maandag, donderdag en vrijdag

ICT-coördinator

Annemiek Vrins

Donderdagochtend

Secretaresse

Sandra Vogelaar

Maandag, dinsdag en donderdag

Conciërge

Luka Klepper

Maandag t/m vrijdag